مکمل های ورزشی

انواع مکمل ورزشی و خواص آن

انواع مکمل ورزشی

نقش مکمل های بدنسازی

شاید برای خیلی از شما این سوال پیش آمده باشد که مکمل های ورزشی چیست و مصرف آن به چه دردی میخورد؟ انواع مکمل ورزشی و خواص آن چه می تواند باشد؟

خوب باید اینگونه بگویم با توجه به تجربه استفاده از مکمل ها در طول تمرینات ورزشی که دارم استفاده از انواع مکمل های ورزشی و البته ویتامین ها در طول دوران ورزشیتان تاثیرات مطلوبی در سرعت فرم گیری بدن خواهد داشت.

اما اصلی ترین بخش در داشتن اندام زیبا داشتن تغذیه سالم ورزشی و شیوه صحیح مصرف مواد غذایی در مرحله ی اول است که بعد از آن با یک برنامه ورزشی درست بدن شروع به فرم گرفتن خواهد کرد و اینجاست که مکمل ها در تسریع این فرم گیری نقش خود را ایفا خواهند کرد و انواع مکمل ورزشی و خواص آن برای کمک به رشد عضلانی شما وارد عمل خواهد شد. مکمل هایی همچون پروتئین وی، انواع آمینو ها ، ال آرژنین ، پمپ های بدنسازی و …

تاثیر مکمل های ورزشی در بدنسازی 

هر کدام از مکمل های موجود در تسریع عضله سازی و قدرت بخشیدن در حین تمرین تاثیرات بسزایی دارند که قصد دارم در مقالات بعدی با انواع مکمل ها و تاثیرات تک تک آنها توضیحات قابل توجهی بدهم تا رفع تمامی سوالاتتان در مورد هر کدام از آن ها باشد. پس اگر قصد آشنایی با عملکرد هر کدام از محصولات بدنسازی دارید در منوی مکمل های ورژی با ما همراه باشد.

و اما یک نکته قابل توجه اینکه همیشه به یاد داشته باشید مکمل ها به تنهایی نمی توانند انتظارات شما را در داشتن اندام فیت برآورده کنند و این تصور اشتباهی است؛

یک بدن سالم ، زیبا و فرم گرفته تنها با تغذیه ورزشی مناسب به همراه مکمل های ورزشی و برنامه ی تمرینی مرتب شما را به هدفتان هر روز و هر روز نزدیک تر خواهد کرد.

پس اگر میخواهید در کوتاهترین زمان صاحب اندام فیت باشید تمامی موارد را یکجا رعایت کنید:

” تمرین ورزشی مرتب ، تغذیه و رژیم مناسب ورزشی و استفاده به جا از مکمل ها “

 

درباره نویسنده

نیلوفر اعتمادی

نیلوفر اعتمادی

من نیلوفر اعتمادی هستم فعال در حوزه ی تمرینات ورزشی تناسب اندام و بدنسازی زیر نظر مربی و استادید برجسته ی ایران ، هدفم از ارائه نوشته های این سایت ارائه تجربیات تمرینی خودم در این چند سال با توجه به توصیه های علمی مربی پیجم هست تا به کمک مربی گرامی نیل فیت بتونیم کمکی به عزیزانی که در این حوزه جدیدا شروع به فعالیت کرده اند داشته باشم تا با نحوه ی صحیح اجرای حرکات ورزشی و رژیم درست ورزش بدنسازی و تناسب اندام آشنا شده و با حفظ سلامت بدن اندامی متناسب داشته باشند.
امیدوارم مطالب و ویدئو های آموزشی که براتون در NILFIT.IR به اشتراک میگذارم کمکی در رسیدن به هدفتون داشته باشه.
در صورت داشتن هر گونه سوال راهنمای شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید


پنج − = 0

نه − 6 =

× مشاوره