مکمل های ورزشی

پروتئین وی و فواید استفاده در بدنسازی

پروتیین وی

پروتئین وی

مطالعات بی شماری نشان داده است که پروتئین وی می تواند به شما در افزایش قدرت, افزایش عضله و از دست دادن مقادیر قابل توجهی از چربی بدن کمک کند .
می توان گفت یکی از بهترین مکمل های ورزشی در جهان پروتئین وی محسوب می شود .

فواید مصرف پروتئین در بدنسازی

وقتی شما با وزنه شروع به تمرین می کنید و عضلات خود را تحت فشار قرار میدهید همین فشار اعمال شده باعث پارگی هایی در ماهیچه های شما خواهد شد که مصرف پروتیین مورد نیاز بدن ، در ترمیم و رشد بافت آن عضله و حجم گرفتن ماهیچه نقش به سزایی را ایفا خواهد کرد و مکملی همچو پروتئین وی تاثیر بسیار چشم گیری در روند ترمیم بافت عضله خواهد داشت و سرعت نتیجه گیری شما را در فرم گیری ماهیچه ها در طول تمرین بالا خواهد برد.
البته یک اصل مهم در رشد عضلات در ابتدا مصرف به موقع مواد غذایی پروتئین دار و کربوهیدراتها است و در کنار آن مکمل ها شروع به کمک رسانی بیشتر خواند کرد.

پروتئین ایزوله

این مکمل ورزشی در دو نوع تولید می شود که یکی از آن ها به نام ایزوله شناخته می شود.

و اما پروتئین ایزوله چیست و چه تفاوتی با پروتئین کنستانتره دارد تنها در روش فراوری و تولید آن است.

درباره نویسنده

نیلوفر اعتمادی

نیلوفر اعتمادی

من نیلوفر اعتمادی هستم فعال در حوزه ی تمرینات ورزشی تناسب اندام و بدنسازی زیر نظر مربی و استادید برجسته ی ایران ، هدفم از ارائه نوشته های این سایت ارائه تجربیات تمرینی خودم در این چند سال با توجه به توصیه های علمی مربی پیجم هست تا به کمک مربی گرامی نیل فیت بتونیم کمکی به عزیزانی که در این حوزه جدیدا شروع به فعالیت کرده اند داشته باشم تا با نحوه ی صحیح اجرای حرکات ورزشی و رژیم درست ورزش بدنسازی و تناسب اندام آشنا شده و با حفظ سلامت بدن اندامی متناسب داشته باشند.
امیدوارم مطالب و ویدئو های آموزشی که براتون در NILFIT.IR به اشتراک میگذارم کمکی در رسیدن به هدفتون داشته باشه.
در صورت داشتن هر گونه سوال راهنمای شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید


+ دو = 3

5 + شش =

× مشاوره